חיפוש

מה יעזור לתוכן שלנו להפוך למעניין יותר בעיני הלקוחות ומנועי החיפוש?

בעלי עסקים רבים לא מרגישים בנוח עם כתיבת תוכן, נרתעים ונמנעים. אני מוכרת מוצרים, כמה כבר אפשר לכתוב על זה ? אז"ש (אז זהו ש...) הרבה.חווית השימוש באינטרנט שינתה את כולנו כלקוחות ואנחנו כמספקי שרות חשוב שנתעדכן. שימו לב כמה אתם פנויים לצפייה בפרסומות או האם גם אתם סוגרים או מדפדפים פרסומת מיד כשזו קופצת לנו לעיניים? מרוב הצפת מידע הפכנו לאדישים לפרסומות. מצד אחד זה הופך את הפרסום למורכב יותר ומצד שני למחובר יותר לעצמנו- בעלי העסק וללקוחות שלנו. אז מה זה קשור לכתיבת תוכן?


הנה כמה דוגמאות:

  1. להכיר את הלקוחות שלנו- ככל שנכיר את קהל היעד ונדע מי צופה בתוכן שלנו, (נשים, גברים, נוער? בוגרים? איפה הם גרים ומה הם עושים ביום יום?) זה יעזור לנו להתאים את המסרים ולהיות יותר רלוונטיים.

  2. להבין את הלקוחות שלנו - כשנדע מה מעסיק את הלקוחות שלנו, מה מפריע להם ומה מניע אותם לפעולה, נוכל ליצר תכנים בעלי ערך ורלוונטיים עבורם.

  3. מדבר פשוט מבין מהר- פלפולים ומונחים גבוהים ומתפלספים יוצרים רצון לברוח. כשאנחנו לא מובנים הלקוחות מתרחקים.

  4. להיות ממוקדים וענייניים- לקוחות אין סבלנות למגילות ומונולוגים, ככל שנדבר תכל'ס לעניין הגולשים ימשיכו להתעניין, לקבל תחושת ביטחון שאנחנו מקצועיים ושיש פה ערך אמיתי עבורם.

  5. לדבר אל הלקוחות, על הצרכים שלהם ופחות על עצמנו- כשאנחנו משתפים בידע ונותנים מענה לצרכים של הלקוחות שלנו אנחנו נתפסים בעיניהם יותר כמומחים ופחות כאלה שדוחפים למכירה. דברו על מה שחשוב להם ופחות על המוצר שאתם מוכרים.

  6. ליצור פרסונה- דמות מייצגת של לקוח\ה אידיאלי\ת מתוך התובנות שהפקנו, אותה דמות תהיה לנגד עיננו כאשר נרצה ליצר תוכן רלוונטי לקהל שלנו.


שיתוף זה השיווק החדש- שתפו בתובנות ובחוויות שלכם באופן שבו הם פוגשים את הקהל שלכם. התחברתם? שתפו שתפו שתפו


#שיווקדיגיטלי #תוכןרלוונטי #קידוםאורגני #קהליעד #פרסונה