חיפוש

10 סיבות למה חשוב לבנות אתר אינטרנט:

כשמפגשים פנים אל פנים נהיו עניין לא מובן מאליו כלל, היכולת להמשיך לעבוד ללא תלות בהגבלות נמצאת באון ליין.אם אתם מזדהים עם השאלה, אז כדאי שתקראו את הפוסט הבא:


התחרות ברשת האינטרנט הולכת וגדלה, עומס המידע מחייב את העסקים לבלוט וליצר חיבור עם הקהל. הנה כמה מהסיבות מדוע מאוד חשוב לעסקים היום לקיים את הנוכחות האינטרנטית שלהם בצורה חכמה:

  1. העולם התפתח- חנויות פיזיות הן רעיון שנוצר מתוך הצורך של אנשים שיהיה להם מלאי של מוצרים ושירותים קרובים לבית. חנויות, רשתות, מרכזי מסחר וקניונים נפתחו וסיפקו את הצרכים ברמה כזו או אחרת (תלוי באיזה אזור אתם גרים). היום אנחנו נמצאים בתקופה אחרת. התפקיד שמילא המרחק פחות משמעותי היום. ללא קשר למצב סוציו אקונומי, כמעט לכולם יש טלפון חכם או מחשב, איתם אפשר לרכוש הכל. בקליק. בפשטות. מהדרך או מהבית. נוצר מצב שהחנות השכונתית או המרכז המסחרי שעד לא מזמן נראו קרובים זמינים, וחיוניים לאיכות החיים, מרגישים לנו רחוקים, גוזלי זמן ואנרגיות. בטח כשאנחנו יכולים לעשות את הקניות שלנו בנוחות מהספה בביתנו.

  2. המסחר האלקטרוני מתפשט לתחומים לקהלים חדשים במהירות אדירה. זירת המסחר עוברת בהדגה מסחררת לאון ליין. חשוב שבעלי עסקים ותיקים וחדשים יקחו אותה בחשבון מתוך הבנה שזה הכיוון אליו פונים הלקוחות שלהם.

  3. עידן "ארוחות חינם" בפייסבוק הסתיים. אז נכון שבעבר היה אפשר להסתדר בלי אתר אינטרנט במשך תקופה ארוכה ופייסבוק נתן סוג של פתרון. לצערנו המצב השתנה. היום אחוזי החשיפה לפוסטים אורגניים (ללא תשלום) מצומצמים מאוד. גוגל ופייסבוק מעוניינים למכור לנו את שירותי הפרסום שלהם והם עושה זאת ע"י הקטנת אחוזי החשיפה לתכנים אורגניים כמעט לאפס. עם אתר אינטרנט הנוכחות הדיגיטלית שלך ממשיכה להתקיים גם סגרת את הקמפיין הפרסומי לתקופה.

  4. אז מה בכל זאת יכול לעשות מי שעולה עכשיו על הרכבת? מיתוג. מיתוג. מיתוג. כן, הגיע הזמן לדבר על מיתוג. עסק שרוצה לעמוד בתחרות ולבלוט בתוך ים המידע בו אנחנו שוחים, חייב לתת את הביטחון לקהל שלו שהוא עסק רציני, שמאחוריו עומד אדם מקצועי עם תודעת שירות גבוהה וכמובן לספק שירות מעולה. לשם כך חשוב לאפיין את העסק ברמת המהות, ומתוך התובנות ליצור מסרים לצד קו עיצובי, וליישם אותם בהתאמה בערוצים השיווקיים הרלוונטיים לעסק. אתר אינטרנט הוא החזית של העסק ולכן חשוב שיראה מקצועי או בהתאמה לאופי השירות. חשוב שיהיה בו תוכן המביא ערך ללקוחות, להימנע מעודף מסרים מכירתיים אליהם הלקוחות כבר אדישים.

  5. אז למה באמת חשוב לבנות אתר? מעבר לכך שאתר אינטרנט הוא כלי שיווקי זול, יעיל המייצר תועלות רבות שבהתנהלות נכונה גם מתורגמות לכסף. כשהלקוחות מחפשים את העסק שלנו, חשוב שימצאו אותנו ב'מקום' שמייצג אותנו בצורה מקצועית ורצינית. שמציג את המידע, המוצרים, השירותים, התמונות ואת שאר הפרטים החשובים בצורה מאורגנת ופשוטה להתמצאות, עיצוב המתאים לאופי של העסק שלנו. לשם כך צריך אתר. ולא. דף פייסבוק הוא לא תחליף. גם לא דף נחיתה. אם לקוח מחפש את שם העסק שלנו בגוגל, חשוב שיגיע לאתר הבית, זה בימינו המינימום המצופה מעסק ששואף להצליח ברשת האינטרנט.

  6. אתר אינטרנט נותן תחושת ביטחון ללקוחות. בתקופה כל כך תחרותית בה הלקוחות חשופים לשפע של אפשרויות וחלופות, מיתוג איכותי, תוכן רלוונטי מלמד ומעניין מהווים חלק מהקידום האורגני של העסק, לצד מוצרים טובים ושירות מעולה, יחזקו את היכולת שלנו ליצור בשלות אצל הלקוחות ולקבל את החלטת הקנייה. לא פחות מכך, יצירת נאמנות של לקוחות למותג שלנו תאפשר לנו להיות עסק יציב ולגדול.

  7. האתר אוסף עבורנו את קהל היעד המדויק לעסק, לצורך שיווק לאותו קהל רלוונטי- באתר ניתן להטמיע רכיב (פיקסל) העוקב אחרי הגולשים שהגיעו אלינו בפייסבוק, גוגל או אאוטבריין ובאמצעותם לפרסם מחדש לקהל שההראה עניין בתוכן של העסק שלנו. פרסום לקהל זה יגדיל משמעותית את הסיכוי לקנייה . זה נכון שניתן להטמיע פיקסלים בדפי נחיתה חיצוניים ולהסתמך על פלטפורמות הענק המוכרות כמו פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב. החיסרון הוא שחברות אלו משנות את הכללים כל הזמן.

  8. הפלטפורמות השיווקיות משנות את הכללים כל הזמן- כיוון שיש תחרות כל כך גדולה על תשומת הלב של הלקוחות, לצד העניין של בעלי הפלטפורמות שהגולשים יישארו בהן כמה שיותר (ויחשפו לפרסום), מפרסמים רבים מוצאים טריקים כדי להשיג נראות גדולה יותר. אז חברות אלו מעדכנות את האלגוריתם (תוכנה) שלהן במטרה לקדם תוכן אותנטי יותר המשרת את הקהל - את הלקוחות שלנו בסופו של דבר. שינויים מסוימים יכולים לגרום נזק משמעותי לעסקים המסתמכים על פלטפורמות ספציפיות בלבד.

  9. ריכוז ערוצי השיווק - כדי לייצר השפעה לקנייה אצל הלקוחות, חשוב מאוד שנעבוד בכמה ערוצי תקשורת, עם דגש עם הערוצים המרכזיים בו נמצא קהל היעד שלנו. שימוש נכון באתר אינטרנט ירכז עבורנו את ערוצי השיווק וינגיש אותם עבור הלקוחות. זה אומר שהלקוחות יוכלו למצוא באתר קישורים לרשתות חברתיות, מידע המפורסם בבלוג, דפי נחיתה, גישה לדיוור בדוא"ל, אפשרות ליצירת קשר בטלפון וצ'אט והיד עוד נטוייה...

  10. האתר הוא הנכס שלנו- אנחנו משקיעים משאבים לא מבוטלים ביצירת תוכן איכותי לעסק שלנו, לדבר עם קהל היעד שלנו וכדאי לשמור עליהם. אתר אינטרנט מאפשר לבסס את הנוכחות של העסק שלנו באופן בלתי תלוי בחברות אחרות. פרסום בפלטפורמות השונות יזרים את התנועה אל האתר שלנו במקום לעצמן. #שיווקדיגיטלי #קידוםאורגני #קידוםממומן #קהליעד #מיתוג #תוכןרלוונטי